Şahin EviUrla'da yapılması planlanan çiftlik evi, 3.500m2arsa üzerine oturmaktadır. Üzüm bağı ve türlü meyve ağaçlarının süslediği arazi'de boşbırakılan alana yerleştirildi. Alçak yapısı ile doğal malzemelerden tasarlanan yapı, bir çiftlik evi olarak düşünüldü. 


Güneşin doğuş ve batış yönlerine göre konumlandırılan evin sabah ve akşam saatlerinde oturulması için iki adet geniş terası bulunmaktadır. 


Yaşam alanının ortasında konumlandırılan baca, zemindeki mutfak ve şömine bacaları ile üst katta çatının içine konumlandırılan ve manzaraya hakim terastaki barbekü bacasını barındırmaktadır.


Toprak altında bulunan tam kat bodrumda, tüm teknik alanlar, çamaşırhane ve kiler gibi servis alanları bulunmaktadır. Ancak bodrum katının asıl odağı basık tavanlı, içinde degüstasyon gecelerinin organize edilebileceği mahzendir.


Dört yatak odası ve dört banyoya sahip olan evde, yaşam alanının hem planda hem de kütlede odalardan tamamen ayrılması sayesinde eğlenceli akşamlarda bile sakin bir köşe bulmak mümkün.

ProjeSayfası

YatırımcıGirişi