Teklifler alınıyor.

Uzun zamandır pek çok farklı firma ile çalışma fırsatımız oldu. Bu firmalardan bildiğimiz ve kalitelerinden emin olduklarımızı kendimize ait bir veri tabanında topladık.


Projelerini hazırladığımız tüm projelerde yapılacak alımlar konusunda firmaları kendi oluşturduğumuz bir sistem dahilinde bilgilendiriyoruz. Bu bilgilendirmeye olumlu cevap veren firmalara proje ve keşfi gönderiyoruz. Keşfin üzerinden çalışma yapan firmalar, ilgilendikleri kalemleri ve fiyatlarını bize gönderiyorlar.


Alınan fiyatları sizlerle birlikte değerlendiriyor, uygun bulduğumuz firmalara işi veriyoruz.


Yaptığımız görüşmeler ışığında proje ve keşif oluşturuldu, teklif alım aşamasına geçildi. 88 firmaya yapılan bilgilendirme sonucunda çeşitli uygulamalara fiyat vermek isteyen 14 firmaya gerekli bilgiler gönderildi. Teklifleri bekleniyor.


Teklifler, sonraki aşamalarda yapabileceğimiz değişiklikleri de göz önüne alarak mevcut proje üzerinden birim fiyat usulü ile alınıyor.


İlk etapta yıkım işleri tamamlandıktan sonra net ölçüler alınacak, fiyatlar ve uygulamalar bu aşamadan sonra kesinleştirilecektir. Bu sırada alınan teklifler yaklaşık bütçenin oluşturulması ve karar aşamasında yardımcı olması amacı ile kullanılacaktır.


Yıkım işleri ile ilgili 4 firmadan telif istenmiştir. Alınan teklifleri hafta içinde sizlerle paylaşıp, en geç 30 Ocak tarihine kadar iş başlatılması planlanmaktadır.